21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Awanse nauczycielskie wręczone. Były kwiaty i podziękowania

Popularne

spot_img

We wtorek 29 sierpnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pionki odbyła się uroczystość wręczenia nauczycielom aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Burmistrz Miasta Pionki, Pan Robert Kowalczyk i wiceburmistrz Pani Kamila Kaczorowska wręczyli akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego 5 nauczycielom:

  1. Pani Agnieszka Maksym – Przedszkole Nr 1 w Pionkach,
  2. Pani Ewelina Mazur – Przedszkole Nr 1 w Pionkach,
  3. Pani Magdalena Banaszek – Przedszkole Nr 3 w Pionkach,
  4. Pani Anna Tratkiewicz – PSP nr 1 w Pionkach,
  5. Pani Anna Janaszak – PSP nr 1 w Pionkach.

 

Warunkiem nadania nauczycielowi stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego jest między innymi: spełnienie wymagań zawartych w Karcie Nauczyciela; odbycie stażu zakończonego pozytywną oceną dorobku zawodowego nauczyciela; złożenie wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego, a następnie zdanie egzaminu przed Komisją egzaminacyjną powołaną przez Burmistrza Miasta Pionki.

Wszyscy nauczyciele spełnili powyższe warunki.

Burmistrz  skierował pod adresem nowo mianowanych nauczycieli gratulacje,
a także życzył dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz radości i powodzenia w życiu osobistym.

– Szanowni państwo, bardzo dziękuję, że chcecie ten niemodny dzisiaj zawód rozwijać i wspinacie się po szczeblach nauczycielskiej kariery. Dowiedziałem się, że otrzymaliście państwo wyśmienite oceny i takie zaangażowanie, jestem zupełnie spokojny o te nasze przedszkola, szkoły. Dziękuję państwu bardzo serdecznie za to, że przystąpiliście do tego egzaminu tak profesjonalnie i bardzo dobrze przygotowani. Bardzo się cieszymy wspólnie z wiceburmistrz, że rozwijacie swoje zamiłowanie do nauczycielskiej pasji i jesteśmy bardzo wam za to wdzięczni. – powiedział burmistrz Robert Kowalczyk

– Jest nam niemiernie miło, że mamy takich wspaniałych  nauczycieli, że pracujemy z tak wspaniałymi osobami. Życzymy państwu samych sukcesów w pracy zawodowej i nie zniechęcajcie się,  tylko zmierzajcie do kolejnego stopnia nauczyciela dyplomowanego. Dziękujemy wam za dotychczasową pracę, dziękujemy, że jesteście z nami – dodała w imieniu dyrektorów Agata Jaworska, dyrektor Przedszkola nr 3 w Pionkach

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content