24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy kapitalny spektakl komediowy

Popularne

spot_img

„Dwie połówki pomarańczy” to tytuł spektaklu komediowego, jaki zostanie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w czwartek, 4 stycznia 2024 r., o godz. 17.00. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rusza 1 września.

– „Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu i tęsknocie. Każda z bohaterek tej przezabawnej komedii jest na swój sposób samotna i zagubiona, a nieoczywiste zdarzenia i szalone zbiegi okoliczności mocno komplikują sprawy – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Akcja sztuki dzieje się w hotelu, do którego trafia wdowa Karolina, na którą czeka psycholog Joanna. Ta ma pomóc kobiecie dojść do siebie po śmierci męża. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się Alex, rzekomej córki zmarłego, omyłkowe zameldowanie babci Melanii w pokoju wdowy, a także inne niespodzianki.

– Na widzów czekają ogromne pokłady humoru, trafne riposty, nagłe zwroty akcji i doskonała próba przeniesienia tematu sporów w relacjach damsko-męskich na deski teatru. Na scenie zobaczymy cztery obce sobie kobiety i tę piątą, która ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Będzie przezabawnie – zapowiada Elwira Kozłowska.

W spektaklu (zamiennie) występują: Jarosław Boberek / Arkadiusz Nader (Joanna), Cynthia Kaszyńska/ Małgorzata Sadowska/ Aneta Todorczuk (Karolina), Grażyna Zielińska / Ewa Złotowska/ Katarzyna Trzcińska du Château (Melania), Urszula Dębska / Dagmara Bryzek/ Wiktoria Wolańska (Alexis) oraz Monika Stach / Ada Żakowska (Pokojówka). Autorką sztuki jest Iga Kownacka, a za reżyserię odpowiada Maria Ciunelis.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zaplanowano na czwartek, 4 stycznia 2024 r., na godz. 17.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 1 września. Te będą dostępne w cenie od 120 zł w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl (zakładka „Kup Bilet”), kupbilecik.pl, biletyna.pl i kicket.com.

Informacje szczegółowe i zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 605 159 435. Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Teatralny M-BART.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content