27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

[AUDIO] Lada dzień Kabaret Ani Mru-Mru wystąpi w Kozienicach. Są jeszcze wolne miejsca

Popularne

spot_img

Już 13. stycznia Kabaret Ani Mru-Mru zawita do Kozienic. Popularni artyści dwukrotnie wystąpią w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, kolejno o godz. 17.30 i 20.00. Bilety do nabycia w cenie 80 zł. Na prośbę mieszkańców uruchomiono dodatkową sprzedaż stacjonarną biletów.

Ani Mru-Mru to kabaret, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Artyści od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i tworzą przezabawne skecze o najróżniejszej tematyce. Bawią, zaskakują, skłaniają do refleksji. Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek do Kozienic zawitają ze swoim najnowszym programem zatytułowanym „Cirque de volaille”.

– W nowym programie artyści prezentują różnorodne skecze. Widzowie zajrzą m.in. na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego czy rockową opowieść o życiu kabareciarza. Szykuje się doskonała zabawa – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Są jeszcze wolne miejsca

Kabaret wystąpi 13 stycznia, o godz. 17.30 i 20.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Bilety są jeszcze w sprzedaży, ale pula wolnych miejsc zmniejsza się z dnia na dzień. Bilety w cenie 80 zł można nabyć na www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl, a także w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym.

– Początkowo sprzedaż biletów na to wydarzenie prowadzona była tylko przez Internet. Na prośbę mieszkańców i w porozumieniu z organizatorem wydarzenia, uruchomiliśmy również sprzedaż stacjonarną. Zapraszamy do kas KDK – dodaje Elwira Kozłowska:

Organizatorem występów kabaretu w Kozienicach jest Agencja Artystyczna Kereza. Szczegółowe informacje oraz zamówienia grupowe dostępne są pod numerem telefonu 883 133 688. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content