14,6 C
Pionki
piątek, 31 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza na ferie zimowe pełne atrakcji. Ruszają zapisy!

Popularne

Przed nami ferie, czas odpoczynku dla dzieci i młodzieży. Jak co roku, na czas przerwy od szkoły, Miejski Ośrodek Kultury przygotował szereg interesujących zajęć.

W województwie mazowieckim ferie zimowe odbędą się w dniach 31 stycznia – 13 lutego. W Miejskim Ośrodku Kultury nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Prezentujemy co będzie się działo i informujemy, że ruszyły zapisy.

Jak informuje Miejski Ośrodek Kultury, należy przygotować się na wiele niespodzianek. W programie znalazły się między innymi warsztaty plastyczne, teatralne, muzyczne oraz taneczne i wiele innych atrakcji . O dobry nastrój i świetną zabawę zadbają instruktorzy. – Chcemy zabrać Was do świata wielkiej sceny, tańca i muzyki – podają organizatorzy ferii.

Zapisy na zajęcia prowadzone są w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach od 8:00 do 16:00 lub pod nr tel. 48 612 51 25

Koszt 40 zł od osoby za tydzień

Maksymalna liczba: 20 osób na jeden tydzień.

W związku ze wciąż zmieniającą się sytuacja epidemiczną wprowadzony został limit uczestników.

– Zastrzegamy, że w przypadku wprowadzenia nowych i bardziej restrykcyjnych obostrzeń limit osób może zostać zmniejszony lub zajęcia mogą zostać odwołane – informuje Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach.

Więcej szczegółów na stronie: www.mok.pionki.pl

 

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content