20.2 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

Zespół Róża w STREFIE KOMFORTU 2023

Popularne

spot_img

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu zaprasza na pierwszy koncert w ramach tegorocznej Strefy, w sobotę, 24 czerwca, godz.20.30.

Zespół Róża można spokojnie nazwać polską supergrupą muzyczną. Trzyosobowy, młody band złożony jest bowiem z Szymona Lechowicza, lidera nieistniejącej już grupy Sorja Morja, Małgorzaty Penkali z Enchanted Hunters, jak i Kamila Hordyńca z zespołu Wilga.

Chociaż zespół Róża jest nowym składem na naszej rodzimej scenie to tworzą go artyści, którzy zdecydowanie nie zaliczają się do debiutantów. Na ich płycie znajduje się osiem kompozycji autorskich, które łączą w sobie brzmienie brytyjskiego postpunku, amerykańskiego indie rocka, alternatywnego r’n’b oraz synth popu. Pośród nich znalazła się Róża – był to pierwszy z utworów, nad którym zaczęła się praca w omawianym zespole. Jest to utwór balladowy i bardzo delikatny, romantyczny i poetycki. Czyli posiada wszystkie te cechy, które pojawiają się także w innych kompozycjach. Jest to piosenka w tematyce niezbyt jednoznacznej relacji, o dość toksycznym flircie, który bardzo pociąga, niemniej jednak niekoniecznie jest to dla nas zdrowe. 

 Zespół Róża to jeden z najciekawszych debiutów na polskim rynku muzycznym w 2022 roku.

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (dzień koncertu)

Koncert odbędzie się na patio Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, ul. Mikołaja Kopernika 1

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content