22.3 C
Pionki
czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Zbliżają się kolejne warsztaty „Pisanka w CKA”

Popularne

spot_img

Przed nami ósme już warsztaty plastyczne „Pisanka w CKA”. Do udziału w nich Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza uczniów Publicznych Szkół Podstawowych z terenu Gminy Kozienice. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 18 marca. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 marca.

Warsztaty, na których będą powstawać niezwykłe pisanki odbędą się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, czyli siedzibie Kozienickiego Domu Kultury. Poprowadzi je instruktorka ds. plastyki w KDK Agnieszka Bieńkowska. Początek zajęć zaplanowano na godz. 11.00. Potrwają one około 2,5 godziny.

Warsztaty „Pisanka w CKA” stały się dla nas już tradycyjną formą przygotowań do Wielkanocy. Każdego roku dzieci i młodzież spotykają się u nas, aby pod czujnym okiem instruktorki przygotować piękne wielkanocne ozdoby – przypomina Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Warunkiem udziału w zajęciach jest wypełnienie karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem i zgodą na udział w warsztatach i dostarczenie jej mailowo na adres: agnieszka.bienkowska@dkkozienice.pl  lub osobiście do punktu informacji KDK, który znajduje się w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego (ul. Warszawska29). Termin zgłoszeń mija 11 marca.

Każda szkoła podstawowa z Gminy Kozienice może zgłosić na warsztaty troje swoich uczniów i ich opiekuna. My jako organizatorzy zapewniamy wszelkie niezbędne materiały plastyczne. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą tylko pozytywne nastawienie i chęć tworzenia małych dzieł – mówi Elwira Kozłowska.

Pisanki, które powstaną podczas warsztatów staną się własnością ich autorów. Mogą być wielkanocną ozdobą domu lub oryginalnym podarunkiem dla kogoś bliskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie warsztatów, opublikowanym na www.dkkozienice.pl. Tam też znajduje się karta zgłoszenia oraz niezbędne oświadczenie i zgoda.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content