-2,3 C
Pionki
piątek, 1 grudnia, 2023

ZAPROSZENIE. Formatowanie 23 – Artyści Powiatu Radomskiego

Popularne

Już  3 listopada 2023 r. o godzinie 17:00 w Galerii Hall Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach ul. Radomska 1 odbędzie się wystawa Formatowanie 23 – Artyści Powiatu Radomskiego.

Formatowanie to nazwa własna związana z Galerią Format. Pierwszą wystawą integrującą lokalnych plastyków była wystawa “Artyści Pionek 2000”. Od 2001 roku kolejne wystawy przyjęły nazwę Formatowanie. Działanie to odniosło wielki sukces i wzbudziło duże zainteresowanie wśród artystów i mieszkańców powiatu radomskiego. Formatowanie to ciekawa, ciesząca się nieustannym powodzeniem konfrontacja artystyczna, podczas której prezentowane są prace artystów powiatu radomskiego.

Artyści profesjonalni i amatorzy, miłośnicy sztuki, przedstawiciele różnych zawodów konfrontują się między sobą za pośrednictwem swojej twórczości – malarstwa, rysunku, fotografii, grafiki, ceramiki. Jest to wspaniały dialog twórców, niepozbawiony pozytywnej rywalizacji. To również element porządkujący koncepcję wystawy, która poprzez swój interdyscyplinarny charakter jest pokazem interesującym ze względu na mnogość prezentowanych dyscyplin oraz postaw twórczych.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Powiatu Radomskiego

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content