-2,3 C
Pionki
piątek, 1 grudnia, 2023

Zaproszenie do udziału w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Pionki w szachach błyskawicznych

Popularne

Burmistrz Miasta Pionki oraz Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w turnieju szachów błyskawicznych. Turniej odbędzie się 7 października (sobota) o godz. 10.00. w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Zakładowej 5.

W sobotę 7 października odbędzie się turniej w szachach błyskawicznych o puchar burmistrza Miasta Pionki. – Turniej ma na celu popularyzację szachów wśród młodzieży i dorosłych. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy szachiści, którzy potwierdzą swój udział do dnia 6 października na stronie http://www.chessarbiter.com/ lub telefonicznie (w przypadku braku możliwości rejestracji automatycznej) u sędziego zawodów – tel.603 394 104 – informują organizatorzy turnieju

Ilość użytkowników biorących udział w turnieju jest ograniczona (40 osób). Jak informują organizatorzy ze względu na konieczność zapewnienia bierek i zegarów organizator nie gwarantuje dopuszczenia do zawodów zawodników zgłaszających się w dniu rozgrywek. W zawodach obowiązuje wpisowe w wysokości 30 zł, (wpisowe zawiera opłatę rankingową FIDE). Posiadanie ID CR PZSzach i/lub code FIDE albo wyrażenie pisemne zgody na rejestrację w CR PZSzach i FIDE przed rozpoczęciem turnieju.

Nagrody gwarantowane

I miejsce puchar + nagroda finansowa w kwocie 500 zł

II miejsce puchar + nagroda finansowa w kwocie 400 zł

III miejsce puchar + nagroda finansowa w kwocie 200 zł

Miejsca IV – X – atrakcyjne nagrody rzeczowe

Puchar dla najlepszego szachisty z Pionek

Puchar dla najlepszego juniora/juniorki (do 16 lat)

Nagroda specjalna Burmistrza Miasta Pionki – 200 zł losowana wśród nienagrodzonych uczestników zawodów.

Więcej informacji oraz regulamin zawodów znajduje się TUTAJ

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content