17.5 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

Włoskie przeboje na Dzień Zakochanych w Kozienickim Domu Kultury. Wystąpi Stefano Terrazzino

Popularne

spot_img

Włoski tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino wystąpi, wraz ze swoim zespołem, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka z okazji „Dnia Zakochanych”. Koncert zaplanowano na czwartek, 15 lutego, na godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego.

Stefano Terrazzino od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Popularność zyskał dzięki programowi „Taniec z Gwiazdami”, w którym to kilkakrotnie stawał na podium, w tym czterokrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy. Poza tańcem jego pasją jest również aktorstwo. Występował w wielu polskich serialach oraz na deskach teatrów. Od 2016 roku na stałe odgrywa jedną z głównych ról w spektaklu „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko.

– Artysta pasjonuje się również muzyką. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił jury oraz publiczność programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, zdobywając pierwsze miejsce w III edycji. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki i zbliżyć polską publiczność do kultury włoskiej, zaprosił do Polski swoich kolegów z Sycylii, z którymi od kilku miesięcy koncertuje po naszym kraju – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Dla kozienickich widzów szykuje 70-minutowy wieczór, pełen muzyki i tańca, a przede wszystkim włoskich przebojów.

– Podczas koncertu widzowie usłyszą m.in.: „Volare”, „Azzuro”, „Mambo Italiano” czy „Oblivion”. Przeboje te są znane i lubiane zarówno przez młodszą, jak i starszą publiczność. Nie zabraknie również tanecznych atrakcji. Stefano Terrazzino wraz ze swoją partnerką Sarą Janicką zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne dodaje Elwira Kozłowska.

Kup wcześniej bilety na prezent

Koncert z okazji „Dnia Zakochanych” odbędzie się w czwartek, 15 lutego, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 19 grudnia. Te będą dostępne w cenie 89 zł w kasach KDK oraz www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Organizatorami wydarzenia są Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content