22.1 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

W cztery dni zatrzymali 13 osób poszukiwanych. Najwięcej z nich trafiło w ręce kryminalnych z Komendy Miejskiej w Radomiu i Komisariatu w Pionkach

Popularne

spot_img

Radomscy policjanci tylko przez cztery dni zatrzymali 13 poszukiwanych osób. Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwa, chcąc uniknąć kary. Osoby te dopuściły się różnych przestępstw, a m.in. rozboju, włamania, przestępstw skarbowych oraz narkotykowych. Wśród zatrzymanych trzy osoby poszukiwane były listem gończym, a 5 nakazami doprowadzenia. Ponadto w ręce funkcjonariuszy trafiły 2 osoby poszukiwane w celu ustalenia miejsca pobytu.

Tylko od piątku do wczorajszej nocy radomscy policjanci zatrzymali 13 osób poszukiwanych. Wśród zatrzymanych było trzech mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jeden z poszukiwanych listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie a zatrzymany w Radomiu ma do odsiadki 5 lat i trzy miesiące pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości i handel środkami odurzającymi.

Poszukiwanych sądowymi nakazami doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego było aż 8 osób. W tym 6 mężczyzn i 2 kobiety. Zatrzymani w wieku 25-64 lata ukrywali się przed organami ścigania aby uniknąć kary. Najwięcej z nich trafiło w ręce kryminalnych z Komendy Miejskiej w Radomiu i Komisariatu w Pionkach. Aż pięć z zatrzymanych osób to poszukiwani przez prokuraturę i sąd radomski. Dwoje z zatrzymanych 37-letnia kobieta i 58-letni mężczyzna byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Kozienicach. – informuje asp. Karolina Krawczyk

Kolejny zatrzymany, tym razem przez kryminalnych z I Komisariatu Policji w Radomiu, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, kolejni dwaj przez Sąd Rejonowy w Piasecznie i Grójcu. Wśród tych zatrzymanych to poszukiwany w Radomiu Robert B.-z informacji ze zgłoszeń mieszkańców najczęściej widywany na Osiedlu Akademickim.

Pozostałe 2 osoby poszukiwane były przez prokuraturę w Radomiu i Opolu w celu ustalenia miejsca pobytu.

Zgodnie z dyspozycją listu gończego lub nakazów, zatrzymani zostali umieszczeni w areszcie lub zakładzie karnym.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content