21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

Spotkanie z mistrzami sportu

Popularne

spot_img

To już ostatnie dni naszej wystawy „Sport Games”. Aby poczuć moc sportowych emocji zapraszamy na niepowtarzalne Spotkanie z Mistrzami sportu.

Gośćmi Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej  Elektrownia  będą: Włodzimierz Zawadzki – zapaśnik, trener, medalista mistrzostw świata, trzykrotny mistrz Europy, czterokrotny olimpijczyk i mistrz olimpijski; Robert Prygiel – trener i siatkarz grający na pozycji atakującego, reprezentant Polski. Uczestnik igrzysk olimpijskich 1996 w Atlancie, mistrzostw świata 2002 w Argentynie i 2-krotnie Mistrzostw Europy: 2003 w Niemczech i 2007 w Rosji; Rafał Rajkowski – V – ce Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Wielokrotny  Mistrz Polski w kategorii tańców latynoamerykańskich, V – ce Mistrz świata, Pucharu Świata i Europy oraz Janusz Gerard Pyciak – Peciak, polski pięcioboista nowoczesny, mistrz olimpijski z Montrealu 1976, mistrz świata, od 2021 prezes Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego.

To będzie niespotykana okazja, by zadać pytania mistrzom, dowiedzieć się jak to jest doświadczać zwycięstwa i porażki na arenie sportowej.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz technik zapaśniczych zaprezentowany przez uczniów Włodzimierza Zawadzkiego z Zespołu Szkół Budowlanych i Klubu Olimpijczyk.

Spotkanie poprowadzą: Paweł Witkowski, kurator wystawy „Sport Games” oraz Andrzej Łukomski – trener, choreograf formacji „Akant – Radom”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 września, o godz. 11.00 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu.

Dla zaproszonych klas szkół ponadpodstawowych, profil sportowy – wstęp wolny

Dla pozostałych wstęp: bilet normalny 10 zł, ulgowy 5 zł.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content