24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Regon. Młodzi Panowie będą bawić w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

Kabaret Młodych Panów przyjedzie do Kozienickiego Domu Kultury i wystąpi przed tutejszą publicznością aż dwukrotnie! Na występy w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego (ul. Warszawska 29) zapraszamy w czwartek, 5 września, o godz. 17.00 i godz. 20.00. Młodzi Panowie pokażą się z nowym programem pt. „Co się stało?”. Sprzedaż biletów rusza już 15 lutego.

Kabaret Młodych Panów to polska grupa założona w 2004 roku. Tworzą ją: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. 

Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez, ze śmiechu oczywiście, fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Kabaret Młodych Panów ma w swoim dorobku przezabawne programy, które pokazywali szerokiej publiczności już ponad 3 tysiące razy i zdobyli 90 nagród oraz wyróżnień, w tym najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele.

Kabaret niejednokrotnie prezentował się w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN oraz innych. Teraz będziemy mieli okazję spotkać się z nimi na żywo w Kozienicach – dodaje Elwira Kozłowska.

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” to sceniczna i oczywiście ironiczna odpowiedź na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Rusza sprzedaż biletów

Występy Kabaretu Młodych Panów zaplanowano w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK” na 5 września, na godz. 17.00 i godz. 20.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 15 lutego. Te będą dostępne, w cenie od 90 zł w kasach KDK oraz on-line w serwisach internetowych: biletyna.pl, kupbilecik.pl, kabaretowebilety.pl i eBilet.pl.

Organizatorem jest Agencja Artystyczna KEREZA.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content