15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Obrazy z głębi duszy na nowej wystawie w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

„W głębi duszy” to tytuł wystawy malarstwa Celiny Drzewieckiej, którą już wkrótce będzie można oglądać w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wernisaż zaplanowano na piątek, 2 lutego, na godz. 17.00, w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Wstęp wolny, a wśród uczestników wydarzenia zostanie rozlosowana jedna z prac autorki.

– Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa na pierwszy wernisaż w nowym roku. Tym razem proponujemy kozieniczanom i naszym gościom malarstwo Celiny Drzewieckiej. To będzie bardzo interesująca ekspozycja, a sama autorka z pewnością będzie miała do przekazania wiele ciekawych treści – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Celina Drzewiecka urodziła się w 1985 r. w Bydgoszczy. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej i przez 11 lat pracowała jako menedżer w branży IT, w międzynarodowej korporacji. Kiedy w lipcu 2020 r. spróbowała malowania intuicyjnego na warsztatach Vedic Art I stopnia, zrezygnowała z pracy na etacie i wybrała ścieżkę rozwoju artystycznego. Kontynuując swoją edukację w nurcie Vedic Art, ukończyła kurs II stopnia, a następnie certyfikowane kursy nauczycielskie I i II stopnia, uprawniające do prowadzenia zajęć według tej metody.

– Jak mówi sama artystka, maluje z potrzeby serca. Obrazy są dla niej narzędziem wyrażania siebie, rozwoju osobistego oraz kreowania rzeczywistości. Wierzy w to, że wszystkie marzenia mogą się spełnić, kiedy zaczniemy realizować swój potencjał, podążając za głosem serca i żyć w zgodzie ze sobą – opowiada Elwira Kozłowska.

Na co dzień Celina Drzewiecka, oprócz malowania, zajmuje się organizowaniem kursów Vedic Art oraz innych warsztatów artystycznych w Leśnym Atelier, domu pracy twórczej w Puszczy Kozienickiej, które stworzyła, spełniając swoje marzenie o wyprowadzce z miasta na łono natury.

Warto przyjść na wernisaż

Wernisaż zaplanowano na piątek, 2 lutego, na godz. 17.00, w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Wstęp wolny. Wśród uczestników wydarzenia zostanie rozlosowana jedna z prac autorki.

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do dnia 17 marca 2024 r.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content