27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

„No, a ja?”, czyli koncert Michała Bajora w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

Pod koniec roku czeka nas koncert Michała Bajora. Na wieczór pełen wspomnień i autorskich nowości zaprasza Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Koncert odbędzie się w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”, 12 grudnia o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Wkrótce rusza sprzedaż biletów.

Michał Bajor w 2023 roku obchodził 50-lecie pracy artystycznej. Jako wokalista debiutował na scenie w wieku 16 lat i przez lata swojej pracy stworzył swój charakterystyczny styl, którym do dziś zachwyca kolejne pokolenia fanów.

„No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania, które usłyszymy jeszcze w tym roku w Kozienicach, na żywo.

To nowe aranżacje piosenek, które Michał Bajor śpiewał już dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Usłyszymy też pięć utworów, do których skomponował muzykę, a do trzech osobiście napisał teksty – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Warto dodać, że Michał Bajor specjalnie na tę płytę skomponował muzykę m.in. do tekstu Wojciecha Młynarskiego. Z kolei do innej jego kompozycji słowa napisał Artur Andrus.

Rusza sprzedaż biletów

Koncert zaplanowano na czwartek, 12 grudnia, o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 28 marca. Te będą dostępne, w cenie 129 zł, w kasach KDK i na stronie www.dkkozienice.pl (zakładka „Kup bilet”). Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, a dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%.

Organizatorami wydarzenia są Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content