27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

MOK zaprasza na koncert chóru Gospel Radom

Popularne

spot_img

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza na karnawałowy koncert chóru „Gospel Radom”, który odbędzie się 4 lutego 2024 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach przy ul. Zakładowej 5.

Gospel Radom – działa pod kierownictwem Iwony Skwarek w MDK od 2006 r.
W swoich założeniach miał to być młodzieżowy chórek żeński, ale obecnie jest żywym przykładem na to, że muzyka łączy pokolenia.

W swoim repertuarze Gospel Radom posiada standardy czarnej muzyki Gospel jak również utwory z nurtu polskiej muzyki chrześcijańskiej oraz polskie i amerykańskie kolędy . Chór jest laureatem Międzydiecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

GR nagrał dwie płyty Pan jest i Kolędowo oraz brał udział w sesjach nagraniowych do płyt takich artystów jak Beata Kozidrak, zespół Ira i Ania Wyszkoni.

Ma na swoim koncie wiele występów i koncertów a dziesięciolecie swojej działalności ukoronował udziałem w koncercie telewizyjnym „Radomski Czerwiec 76” towarzysząc muzycznie Krystynie Prońko.

Muzyczna pasja, wiara, zaangażowanie i radość dzielenia dobrą energią to cechy, którymi wokaliści z Radomia chcą zarazić publiczność podczas swoich koncertów.

Bilet w cenie 20 zł do nabycia w kasie MOK przy ul. Zakładowej 5 od 15 stycznia w godz. 9-15. Nie jest prowadzona rezerwacja biletów.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content