24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

Kozienicki Dom Kultury zaprasza najmłodszych na „Zabawę w Indian”

Popularne

spot_img

„Zabawa w Indian” to tytuł kolejnego spektaklu dla najmłodszych, jaki zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w ramach cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. Przedstawienie zaplanowano na niedzielę, 19 maja, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Początek tradycyjnie o godz. 12.00.

Tym razem dla maluchów wystąpią aktorzy z Teatru „Wariacja” z Warszawy. Do Kozienic zawitają z wyjątkowym przedstawieniem.

– „Zabawa w Indian” to zabawny sposób by pokazać najmłodszym kulturę innych narodów. W trakcie spektaklu dzieci posłuchają o indiańskich tradycjach, będą pasowane na wojowników plemienia czy odtańczą wraz z aktorami najróżniejsze tańce – zapowiada Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Co więcej na dzieci będą czekały rozmaite konkursy na scenie, a wszystko oczywiście w indiańskim klimacie.

– Uroku całej zabawie dodadzą kolorowe kostiumy z charakterystycznymi elementami, barwna scenografia oraz oczywiście oryginalna, indiańska muzyka. Szykuje się piękna przygoda pełna edukacyjnych treści – dodaje Elwira Kozłowska.

Warto kupić bilety

Spektakl zostanie wystawiony w niedzielę, 19 maja, o godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 17 kwietnia. Te będą dostępne, w cenach: 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, w kasach KDK i na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Przedstawienie adresowanie jest do dzieci od 4. roku życia. Na spektakl zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content