17.4 C
Pionki
czwartek, 23 maja, 2024
spot_img

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

Kabaret Moralnego Niepokoju zawita do Kozienic. Popularni i przezabawni artyści wystąpią w czwartek, 30 listopada, o godz. 20.00 w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Sprzedaż biletów rusza 3 kwietnia.

Tym razem artyści przyjadą do naszego miasta z nowym programem „100 procent”.

– „100 procent” to program, który oferuje błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w nieco innym wykonaniu niż to, do którego zdążyli przyzwyczaić się widzowie. Dla kozienickiej publiczności zagrają bowiem: Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski, Rafał Zbieć i Marta Podobas. Będzie zatem zaskakująco, ale jak zawsze zabawnie – zapowiada Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Kabaret Moralnego Niepokoju powstał w 1993 roku w Warszawie. W tym roku artyści świętować będą 30-lecie swojej działalności. Przez te wszystkie lata pokochały ich miliony Polaków, a ich występy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

– Artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju stworzyli niepowtarzalne i niezapomniane kreacje. Bohaterowie ich skeczów dla wielu osób mają status kultowych, a wiele cytatów na stałe się wpisało do języka codziennego Polaków. Jestem przekonana, że w trakcie ich występu w Kozienicach sala wypełni się do ostatniego miejsca – dodaje Elwira Kozłowska.

Kup bilety

Występ zaplanowano na czwartek, 30 listopada, na godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 3 kwietnia. Te dostępne będą, w cenie od 100 zł, w kasach KDK, a także na www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl.

Szczegółowe informacje oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora, pod nr tel. 501 829 317. Organizatorem wydarzenia jest Life Art Studio.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content