15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

[FOTORELACJA] Wyjątkowe przedstawienie Bożonarodzeniowe przedszkolaków z trójki

Popularne

spot_img

Zapalenie świeczek przy żłóbku Jezuska, recytacje wierszy, tańce z gumą sensoryczną i wyjątkowe układy taneczne w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 3 w Pionkach. Mamy dla was obszerną galerię zdjęć.

Dzieci z czterech grup przedszkolnych Publicznego Przedszkola nr 3 w Pionkach przygotowały dla rodziców specjalny, świąteczny program. Były wiersze, pastorałki i kolędy nawiązujące do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

W piątkowe popołudnie główna sala Miejskiego Ośrodka szczelnie wypełniała się rodzicami, opiekunami oraz dziadkami, a to za sprawą wyjątkowego przedstawienia jakie zaprezentowały przedszkolaki z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wszystkich zebranych powitała dyrektor przedszkola Agata Jaworska.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowała się 3- latków, która wykonała piosenką z pokazywaniem „Świeci gwiazdka” oraz taniec z guma sensoryczną. Następnie grupa 4-latki rozpoczęły  swój występ od zapalenia świeczek przy żłóbku Jezuska. Chwilę później wykonały taniec do piosenki Marii Tomaszewskiej „Na osiołku moim śniadaniowym” oraz zaśpiewały piosenkę „Aniołek maleńki jak wróbelek”.

Kolejną grupą, która zaprezentowała swoje umiejętności  wokalno-taneczne, była grupa 5-latków. Podobnie jaki poprzednie grupy zaśpiewały oraz wykonały wyjątkowy układ taneczny od pastorałki „ Od serca do ucha”.

 

Najstarsza grupa 6-latków rozpoczęła swój występ od recytacji wiersza „Boże Narodzenie”. Kolejno zaśpiewały i wykonały swój układ taneczny. Na koniec wykonały taniec i zaśpiewały piosenkę Czerwonych Gitar – Jest taki dzień.

Wyjątkowym prezentacjom przyglądała się również wiceburmistrz Kamila Kaczorowska, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. – Życzę państwu dużo ciepła, spokoju i żeby dla nikogo nie zabrakło życzliwości, ale nade wszystko żeby dla nikogo nie zabrakło miejsca przy wigilijnym stole, ale nie tylko od święta, na co dzień tego właśnie państwu życzę.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content