18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

[FOTORELACJA/WIDEO] Zabawy nie było końca. Za nami wyjątkowy bal 8 klas z PSP 1

Popularne

spot_img

Wyjątkowe kreacje, piękny makijaż i wyjątkowy „układ” tradycyjnego „Poloneza”. W środę 7 czerwca uczniowie ósmych klas Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pionkach, po raz ostatni bawili się w murach szkoły. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji.

Wieczór 7 czerwca należał do uczniów do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pionkach. W murach szkoły odbył się Bal Ósmoklasistów. To kontynuacja tradycji, która towarzyszyła przez wiele lat gimnazjalistom.

Trzeba przyznać, że na tą chwilę czekali wszyscy, uczniowie, rodzice oraz znajomi i przyjaciele. Każdy chciał zobaczyć jak wypadną uczniowie podczas tradycyjnego poloneza, którego układ opracował nauczyciel Jacek Jurkowski. Trzeba przyznać – wypadł wyśmienicie.

Tuż po prezentacji wicedyrektor Anna Cybulska oraz dyrektor Wiktor Siek powitali uczniów, rodziców oraz zaproszonych, gości. Wśród nich była wiceburmistrz Kamila Kaczorowska, przewodniczący Komisji Kultury Oświaty Sportu i Turystyki Kamil Panufnik oraz  kierownik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Magda Mucha.

– Dzisiaj jest piękny dzień dla was, dzień radości, dzień zabawy. Moi drodzy to wy kontynuujecie to bardzo, bardzo dobre dzieło, które zapoczątkowali poprzednicy. To wy tworzycie historię, tradycję naszej szkoły. Z tego miejsca ja wam bardzo dziękuję – mówił dyrektor Wiktor Siek

– Kochani coś się zaczyna i coś się kończy, ale dla was nic się nie kończy, dla was, przed wami cała przyszłość. Przed wami najpiękniejsze lata i życzę wam żebyście na swojej drodze spotykali ludzi takich, którzy zawsze będą was wspierać, motywować, angażować, będą was zarażać swoją pasją, będą wam wskazywać  drogę, którą macie podążać. Dziękuję wam za to, że jesteście chlubą naszego miasta – dodała wiceburmistrz Kamila Kaczorowska

Życzenia jak najlepszej zabawy złożyła również przewodnicząca Rada Rodziców Ilona Kwaśnik-Oleszkiewicz – Bal jest dla uczniów uroczystym zwieńczeniem ośmiu lat spędzonych w murach tej szkoły, które to właśnie niebawem dobiegną końca. Jest to wzruszający moment, ponieważ już na zawsze żegnacie pewien etap swojego życia, zostawiacie za sobą wiele lat wspólnej nauki, kształtowania postaw moralnych, zawierania przyjaźni, uczenia się zasad życia społecznego oraz dorastania. Jest to symboliczny dzień, kiedy dzieciństwo zamyka swoje drzwi, a dorosłość powoli otwiera bramę. Będąc na tej nowej drodze pamiętajcie, aby kierować się dobrem, wierzyć w siebie, zachować w swoich sercach odrobinę dziecka, wyznaczać sobie cele i do nich dążyć. Mam nadzieję, że z nauki pobieranej w tej szkole zabierzecie ze sobą najcenniejsze lekcje.

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content