10 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Enea Wytwarzanie rozszerza współpracę z Radomiakiem

Popularne

Enea Wytwarzanie zawarła z Radomiakiem Radom aneks do obowiązującej umowy sponsoringowej, który pozwoli na zwiększenie świadczeń dla sponsora, a klubowi zapewni stabilne warunki do rozwoju sportowego.

Współpraca pomiędzy Radomiakiem a Eneą Wytwarzanie rozpoczęła się w kwietniu 2019 roku, kiedy to zespół występował w II lidze rozgrywek piłki nożnej. Następnie Enea Wytwarzanie towarzyszyła już Radomiakowi w piłkarskiej Fortunie 1 Lidze oraz w PKO BP Ekstraklasie. Obecna umowa przewiduje współpracę partnerów na kolejne 3 sezony.

Obie strony bardzo dobrze oceniają dotychczasową współpracę, która przynosi obustronne korzyści. Potwierdzają to m.in. wyniki badań efektywności sponsoringowej dokonywanych przez niezależne, wyspecjalizowane podmioty. Wraz z otwarciem nowego stadionu Radomiaka, pojawiają się nowe możliwości wykorzystania potencjału tego obiektu do celów reklamowych, i był to jeden z głównych czynników wpływających na rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

– Nowy, dużo większy stadion oznacza także nowe możliwości reklamowe, z czego chcemy w pełni skorzystać. Gratulujemy Radomiakowi, że po kilku latach wraca on na „swój” teren na ulicy Struga, gratulujemy także kibicom. Mamy nadzieję, że dzięki  naszemu zaangażowaniu zespół będzie odnosił jeszcze większe sukcesy, a nasza spółka jeszcze bardziej niż dotychczas będzie kojarzyła się z tymi sukcesami. Tego wszyscy sobie życzymy – powiedział Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw korporacyjnych.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Enea gra z Radomiakiem. Teraz wraz z otwarciem stadionu przy ulicy Struga pojawiły się nowe perspektywy tej współpracy i będzie ona kontynuowana w większym wymiarze. To modelowy przykład synergii, bo gramy do jednej bramki od kilku lat. Życzymy sobie, aby w kolejnych sezonach współpraca wyglądała podobnie, jak dotychczas – powiedział Sławomir Stempniewski, prezes zarządu Radomiak S.A.

Najbliższy mecz Radomiaka Radom na nowym stadionie odbędzie się w sobotę, 5 sierpnia 2023 r. o godz. 20:00. Klub z Radomia zagra z Cracovią Kraków.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content