24.5 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

„Bajka do zjedzenia” w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

„Bajka do zjedzenia” to tytuł spektaklu, który zostanie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Przedstawienie zaplanowano na niedzielę, 24 marca, na godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 14 lutego.

Tym razem dla młodej widowni wystąpią aktorzy z radomskiego Teatru TAK.

– To będzie smaczna opowieść o tym co warto jeść, a czego należy się wystrzegać. Nie będzie to zatem zwykły spektakl, ale przedstawienie o walorach edukacyjnych, które mam nadzieję wpłynie pozytywnie na nawyki żywieniowe dzieci w naszej gminie – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W czasie spektaklu dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania, dowiedzą się czym jest piramida żywienia i przekonają się, że cukier jest zły. Będzie też o mocy warzyw i owoców oraz korzystnym wpływie ruchu na zdrowie.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zaplanowano na niedzielę, 24 marca, na godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 14 lutego. Te będą dostępne, w cenach: 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, w kasach KDK oraz na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup Bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia. Na spektakl zapraszają: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content