17.4 C
Pionki
czwartek, 23 maja, 2024
spot_img

Action otwiera swój pierwszy sklep w Pionkach

Popularne

spot_img

Action, najszybciej rozwijająca się sieć dyskontów niespożywczych w Europie, kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. Marka zagości tym razem w Pionkach, otwierając swój pierwszy sklep w naszym mieście. Będzie to kolejna lokalizacja marki w Polsce, wzmacniająca dalszy rozwój sieci sklepów jeszcze w tym roku.

Już od 25 listopada mieszkańcy miejscowości Pionki i okolic będą mogli skorzystać z niepowtarzalnej formuły Action: 6 000 dobrej jakości produktów w 14 kategoriach produktowych (od zabawek i rękodzieła po artykuły gospodarstwa domowego, ogrodnictwa, majsterkowania i żywności) w najniższej możliwej cenie. Action oferuje zaskakujący asortyment – co tydzień na półkach pojawia się 150 nowych produktów, a ponad 1500 produktów jest wycenionych na mniej niż 5 PLN. Średnia cena wszystkich produktów wynosi natomiast mniej niż 10 PLN.

Dodatkowo Action chce, aby zrównoważone produkty były dostępne dla każdego. Jako wiodący detalista wśród dyskontów, marka czuje się odpowiedzialna za ciągłe ulepszanie swoich produktów, optymalizację łańcucha dostaw i ograniczanie emisji CO2. Produkty są ulepszane poprzez zmniejszenie ich śladu węglowego i zwiększenie ich cyrkularności. Już 92% drewnianych produktów Action i 90% bawełnianych jest pozyskiwanych w sposób bardziej zrównoważony. Marka planuje zrealizować swój cel 100% zrównoważonego pozyskiwania tych materiałów już w 2024 roku.

– Otwarcie sklepu w Pionkach to kolejny krok w rozwoju Action zarówno w Polsce, jak i w regionie. Liczymy na to, że uda nam się dotrzeć do nowych klientów, oferując im wyjątkowe doświadczenia zakupowe – wyjaśnia Sławomir Nitek, Dyrektor Generalny Action w Polsce. Otwierając nasze sklepy, zwracamy uwagę na lokalizację, w której będą się one znajdować. Dobry dojazd do sklepu, wygodny parking, a także bliskość centrum miasta lub znanego już mieszkańcom centrum handlowego sprawiają, że nasze sklepy wyróżniają się atrakcyjnym położeniem, często znanymi i lubianymi przez lokalnych mieszkańców – dodaje Sławomir Nitek.

Posiadając ponad 2 300 sklepów w Europie, Action zatrudnia już 68 000 pracowników, z czego ponad 5 750 dołączyło do firmy w latach 2021-2022. W Polsce liczba pracowników przekracza już 3 300 osób. Wraz z otwarciem nowego sklepu w Pionkach, Action tworzy łącznie 11 nowych miejsc pracy.

Nowy sklep Action w Pionkach zajmie powierzchnię 895 metrów kwadratowych i będzie zlokalizowany w Parku Handlowym przy Alei Jana Pawła II 19. Na odwiedzających czekać będzie ponad 30 bezpłatnych miejsc parkingowych. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

O Action

Action jest najszybciej rozwijającym się dyskontem niespożywczym w Europie. Każdego tygodnia ponad 14 milionów klientów w 11 krajach odwiedza ponad 2400 sklepów Action, a 6,5 miliona konsumentów odwiedza stronę internetową. Action oferuje stale zmieniającą się gamę ponad 6000 produktów w 14 kategoriach w najniższych cenach, od artykułów codziennego użytku, takich jak środki czystości i artykuły higieny osobistej, po produkty, które  inspirując do zmian i sprawiają, że życie staje się lepsze. W Action nieustannie pracujemy nad poprawą jakości produktów i zrównoważonego rozwoju. Zatrudniamy ponad 60 000 pracowników z 136 różnych narodowości. Nasza obietnica: małe ceny, wielkie uśmiechy.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content