31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

[WIDEO] Koniec problemów z zakupem wody dla trenującej młodzieży. W budynku stadionu miejskiego zamontowano stały dystrybutor wody

Popularne

spot_img

Dystrybutory wody, poidełka w szkole lub innych obiektach publicznych to urządzenia, które sprostają nawet największym wymaganiom. Oferują one funkcję filtrowania i chłodzenia, a dzięki temu uczniowie, sportowcy, opiekunowie, rodzice mogą cieszyć się zawsze świeżą i smaczną wodą. Są one również łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, co zapewnia długotrwałą wydajność i higienę. Takich urządzeń na terenie pionkowskich szkół jest kilka, dziś kolejne trafiło do budynku stadionu miejskiego.

Instalacją poidełka-dystrybutora wody dla młodzieży korzystającej z budynku stadionu miejskiego zajęła się miejska spółka PWKC. Od dziś, młodzież, seniorzy grający i trenujący w Prochu Pionki (ale nie tylko) nie będzie musiała martwić o wodę, którą do tej pory trzeba było zakupywać z własnych lub klubowych środków. Woda z dystrybutora-poidełka jest filtrowana, schładzana lub lekko podgrzewana.

– Zgodnie z umową, z rodzicami naszych dzieci, które trenują w Prochu Pionki zamontowaliśmy poidełko po to, żeby dzieci mogły z niego korzystać, nie kupować wody, tylko wystarczy, żeby miały swoją buteleczkę i uzdatnioną wodę naleją sobie do butelki. Dzięki temu zaoszczędzimy na kupowaniu wody i na kłopocie z tym, że trzeba tej wody zabezpieczyć więcej – mówił burmistrz Robert Kowalczyk.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content