22.3 C
Pionki
czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Zaproszenie. WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

Popularne

spot_img

Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza młodzież z pionkowskich szkół podstawowych (klasy 6-8) oraz średnich do udziału w  WALENTYNKOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH, który odbędzie się 14 lutego 2024 r. na Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach o godz. 15:00.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest dostarczenie do Pionkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Sosnowa 3, najpóźniej w terminie do 13 lutego 2024 r. do godz. 15:30, podpisanych dokumentów, tj:

a) uczestnicy niepełnoletni – załącznik nr 1 do regulaminu (1 egzemplarz karty zgłoszeniowej wypełniony i podpisany przez osobę zgłaszającą oraz 2 egzemplarze zgody dla rodzica z klauzulami wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych)

b) uczestnicy pełnoletni – załącznik nr 2 do regulaminu (1 egzemplarz formularza zgłoszeniowego wraz z klauzulami podpisany przez uczestników)

Szczegóły, regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie POSiR pod adresem www.https://posir.pionki.pl/aktualnosc-171-walentynkowy_turniej_pilki_siatkowej.htmlposir.pionki.pl 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content