11.2 C
Pionki
poniedziałek, 26 lutego, 2024

André Rieu ponownie w Kozienicach. Na wielkim ekranie Kina KDK

Popularne

„Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” to tytuł kolejnego koncertu, który wkrótce będziemy mogli zobaczyć w Kinie Kozienickiego Domu Kultury. Premiera widowiska stworzonego przez holenderskiego króla walca i jego oszałamiającej Orkiestry Johanna Straussa zaplanowana jest na 14 grudnia, na godz. 17.30. Kolejne retransmisje odbędą się 21 grudnia i 1 stycznia.

– Retransmisje koncertów w Kinie KDK to ciągle nowa oferta, jaką przygotowujemy dla naszych mieszkańców. Zapoczątkowaliśmy ją w styczniu 2023 roku i od tego czasu regularnie oferujemy naszym widzom wyjątkowe wydarzenia kinowe. Zbliża się Boże Narodzenie, a świąteczny koncert wybitnego skrzypka i jego orkiestry będzie ciekawą formą na spędzenie tego magicznego czasu. A wszystkich tych, którym nie uda się znaleźć odrobiny wolnego czasu w trakcie przedświątecznych przygotowań, zapraszamy na retransmisję, która odbędzie się 1 stycznia. To szansa, aby zacząć Nowy Rok w wyjątkowy sposób – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Co roku, André Rieu organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. Maestro zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów.

– André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji. Po raz kolejny będziemy mogli ich oglądać również w naszym kinie – dodaje Elwira Kozłowska.

Trzy retransmisje

W Kinie KDK odbędą się trzy retransmisje tego koncertu. Premierową zaplanowano na czwartek, 14 grudnia, na godz. 17.30, w sali koncertowo kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Kolejna odbędzie się tydzień później, 21 grudnia, o godz. 17.30, a ostatnia w Nowy Rok – 1 stycznia, o godz. 13.30.

Bilety są już dostępne w sprzedaży, w cenie 32 zł (przedsprzedaż) i 36 zł (w dniu retransmisji), w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym oraz na stronie internetowej www.kinokozienice.pl. Czas trwania retransmisji to około 130 minut (+ 15 minut przerwy).

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content