20.8 C
Pionki
sobota, 13 kwietnia, 2024

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Jedna z najciekawszych polskich formacji muzycznych – zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Koncert zaplanowano na czwartek, 1 lutego, na godzinę 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Do Kozienic artyści zawitają z programem „Człowiek czasami serce otworzy”.

– Z nieukrywaną radością, mam przyjemność zaprosić Państwa na koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Kozienickim Domu Kultury. Wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania na temat możliwości ich występu na naszej scenie i teraz ten koncert staje się faktem – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Raz Dwa Trzy podbija polską scenę muzyczną już od przeszło 30 lat, łącząc muzykę rockową, poezję śpiewaną, piosenkę autorską i elementy folku. Grupa z charyzmatycznym liderem Adamem Nowakiem to autorzy wielu przebojów, laureaci licznych nagród i ulubieńcy publiczności. Do Kozienic zawitają z nietuzinkowym programem.

– „Człowiek czasami serce otworzy” to wyjątkowy koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który zaprezentuje swoje niepowtarzalne interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Usłyszymy zatem wiele kultowych tekstów, które na zawsze zmieniły oblicze polskiej piosenki, a Adam Nowak i jego zespół sprawią, że będzie to niezapomniane doświadczenie – dodaje Elwira Kozłowska.

Gdzie kupić bilety?

Koncert odbędzie się w czwartek, 1 lutego 2024 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Bilety, w cenie od 135 zł, można nabyć w kasach KDK, na www.biletyna.pl oraz na www.kupbilecik.pl.

Informacje szczegółowe i zamówienia grupowe dostępne u organizatora, pod nr tel. 501-829-317. Organizatorem koncertu jest Life Art Studio.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content