27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA/WIDEO] Mikołajkowe szaleństwo na lodowisku w Kozienicach!

Popularne

spot_img

Już od soboty 4 grudnia, kozieniczanie mogą cieszyć się lodowiskiem przy basenie. Tymczasem dzisiaj byliśmy świadkami Mikołajek na lodzie, których organizatorem było Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Mikołajkowe szaleństwo rozpoczęło się w poniedziałek, 6 grudnia o godzinie 16:30 na sztucznym lodowisku przy ulicy Legionów w Kozienicach. Zabawa trwała godzinę. Były różnego rodzaju gry i zabawy dla całych rodzin oraz konkursy z nagrodami. Wstęp był bezpłatny. Tego dnia nikt nie był przegrany. Każdy z uczestników mikołajkowych zabaw otrzymywał upominek.

Warto dodać, że lodowisko jest otwarte codziennie od godziny 8 do 21:30. Bilet normalny kosztuje siedem złotych, a ulgowy pięć. Osoby, które nie posiadają swoich łyżew mogą je wypożyczyć na miejscu za pięć złotych. 

Przypomnijmy, że lodowisko ma powierzchnię 900 m2 i wymiary 30m x 30m. Jego wielkość zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla każdego uczestnika na swobodne poruszanie się po lodzie. W czasie pandemii lodowisko dysponuje możliwością wpuszczenia 100 osób na jedną tercję.

Obiekt jest oświetlony i ogrodzony. Ośrodek dba również o nagłośnienie, aby uprzyjemnić tę formę rekreacji na świeżym powietrzu. O jakość lodu dbać będzie obsługa lodowiska z pomocą profesjonalnej maszyny do czyszczenia i równania tafli. Lód jest przygotowywany w trakcie ponad godzinnej przerwy technicznej.

Na terenie lodowiska tradycyjnie znajduje się wypożyczalnia łyżew. Lodowisko jest sztucznie mrożone dzięki czemu może funkcjonować w dodatnich temperaturach. Zazwyczaj sezon łyżwiarski zaczyna się w grudniu i trwa średnio do końca lutego.

[ngg src=”galleries” ids=”14″ display=”basic_thumbnail”] 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content