7.3 C
Pionki
piątek, 1 marca, 2024

[ZDJĘCIA/WIDEO] Fani BMW po raz kolejny wsparli podopiecznych kozienickiej Pandy

Popularne

spot_img

Około 30 kierowców zameldowało się swoimi BMW w niedzielę w Małpim Gaju w Kozienicach, gdzie odbyła się kolejna edycja akcji Moto Dzieciaki 3ER. Pasjonaci motoryzacji ponownie przeprowadzili zbiórkę pieniędzy, za które kupili artykuły potrzebne podopiecznym Placówki Socjalizacyjnej „Panda”.

Organizatorem tego wydarzenia była grupa BMW 3erFest Kozienice z Łukaszem Byzdrą „vmasher” na czele. Zbiórka odbyła się we współpracy z Kozienice Mobile Club – Tomaszem Konaszewskim. Akcja narodziła się w 2013 roku i jak mówili jej organizatorzy, była to dość spontaniczna decyzja. Przyjęła się bardzo dobrze i jest regularnie kontynuowana.

Po zbiórce, która rozpoczęła się o godzinie 11 w Małpim Gaju, kierowcy udali się na zakupy, a następnie do „Pandy”, żeby integrować się z jej podopiecznymi. Było między innymi wspólne ognisko oraz przekazanie najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych placówki. Do puszek udało się zebrać ponad 2500 złotych.

O idei tej akcji opowiedzieli nam Łukasz Byzdra „vmasher” oraz Patryk Grzelak „Pat” z grupy BMW 3erFest Kozienice. – Trudno powiedzieć, która to już zbiórka. Od kilku lat się zbieramy, aby pomagać podopiecznym „Pandy”. W tamtym roku nie udało się ze względu na pandemię, ale teraz na szczęście sprzyjało nam już wszystko, przez co mogliśmy zorganizować kolejną zbiórkę, która wyglądała tak jak w latach poprzednich. Wiedzieliśmy jakie produkty są potrzebne podopiecznym „Pandy i staraliśmy się je zakupić, a resztę przekazaliśmy jako tak zwane kieszonkowe. Na pewno nie jest to ostatnia taka akcja – mówili Łukasz Byzdra „vmasher” i Patryk Grzelak „Pat”.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content