10 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

[ZDJĘCIA] Szalona studniówka 2022 w CKZiU w Pionkach. Doskonała zabawa, mnóstwo energii i dobra muzyka!

Popularne

W sobotę, 15 stycznia o godzinie 19 w Domu Weselnym Castello w miejscowości Czarna w gminie Pionki rozpoczął się bal maturalny. Maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach tanecznym krokiem poloneza przywitali dumnie wszystkich zgromadzonych. Tym jakże przepięknym akcentem otworzyli wyjątkowy bal studniówkowy, który z całą pewnością będzie przez nich na długo zapamiętany.

W tym roku podczas balu maturalnego CKZiU bawiło się blisko 70 uczniów wraz z osobami towarzyszącymi. Byli to maturzyści z klas technik mechanik, technik logistyk łączony z technikiem hotelarstwa, technik żywienia oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej wraz w wychowawcami, Małgorzatą Sulimą, Dorotą Bzikot, Janem Siekiem oraz Sylwia Hajdułą. Nad całością pieczę sprawowali dyrekcja szkoły i nauczyciele wraz z wychowawcami oraz co najważniejsze, organizatorzy studniówki – rada rodziców.

Tradycja to tradycja czyli rzecz święta, a więc nie mogło obyć się bez poloneza. Uczniowie z wielką klasą i zaangażowaniem dali się ponieść jego krokom prezentując wszystkim zgromadzonym w szkolnej sali wspaniałą taneczną choreografię.

Studniówkę 2022 w CKZiU w Pionkach oficjalnie otworzyła między innymi dyrektor szkoły Magdalena Wiśniewska.

Między wystąpieniami miało miejsce uroczyste wręczenie kwiatów dla grona pedagogicznego. Część oficjalna zakończyła się wzniesieniem toastu za pomyślność dla maturzystów. Uczniowie następnie opuścili salę udając się na obiad, który z pewnością dodał im sił potrzebnych do zabawy, która potrwała, aż do białego rana. Za równe 100 dni czeka ich matura, ale poniesieni tańcem i śpiewem na pewno nie o tym myśleli podczas tej wspaniałej i wyjątkowej nocy.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content