10,6 C
Pionki
czwartek, 5 października, 2023

[ZDJĘCIA] Święto Rodziny w Przedszkolu nr 1 w Pionkach. Były występy, dobra zabawa i wspólne grillowanie

Popularne

Występy artystyczne dzieci, wspólne grillowanie, zabawy sportowe, loteria fantowa – to tylko część atrakcji pikniku rodzinnego, zorganizowanego w środę 31 maja w Przedszkolu nr 1. Okazją do wspólnej zabawy były Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

Całe rodziny bawiły się w czwartek na pikniku w Przedszkolu nr 1 przy ulicy Żeromskiego. Choć impreza ma już kilkuletnią tradycję, to za każdym razem przyciąga mnóstwo osób, wszystko po to, żeby integrować rodziców, dzieci i lokalną społeczność z Jedyneczką.

– Spotkaliśmy się w przedszkolu numer jeden z okazji Dnia Rodziny, czyli świętujemy Dzień Dziecka, Dzień Mamy, Dzień Taty, co jest już tradycją naszego przedszkola. Pogoda dopisała rodzice i dzieci bawią się świetnie. Występy mam nadzieję, że się wszystkim podobały. Dziękujemy wszystkim sponsorom dzięki, którym festyn odbył się w takiej wielkości – mówiła dyrektor przedszkola Elżbieta Głuszek

Tradycją wiosennej imprezy są występy podopiecznych przedszkola, które i tym razem do wspólnej zabawy zaprosiły swoich rodziców i opiekunów. O to, żeby nie brakowało atrakcji, zadbali nauczyciele i pracownicy przedszkola przy ulicy Żeromskiego.

– Chciałabym państwu powiedzieć, że jestem Ja bardzo dumna z waszych dzieci, ale Wy myślę, że jesteście mega dumni, ponieważ dzieci nie dosyć, że przez cały rok się pięknie przygotowywały, dla nas przepięknie wyglądają, nie zjadła ich trema. Kochane dzieciaczki, mamy dla was niespodziankę. Chcielibyśmy, żebyście w niedzielę o godzinie 14:00 zabrali swoich rodziców nad staw Górny. Mamy przygotowane wiele atrakcji dla was. Dzisiaj wy pięknie dla nas występowali liście, chcielibyśmy się odwdzięczyć, będzie mnóstwo rzeczy, z których możecie skorzystać za darmo. To będzie miejski Dzień Dziecka. A w przededniu Międzynarodowego Dnia Dziecka, chciałabym wam życzyć samych pięknych dni, dużo uśmiechu, takiego szczerego słoneczka na waszej twarzy i samych życzliwych ludzi wokół was, żebyście byli dla swoich rodziców największym darem, jakim jesteście. Myślę, że nie ma nic dla każdej mamy i taty piękniejszego niż spojrzeć rano, na swoje śpiące jeszcze dziecko, uśmiechnąć się i powiedzieć, że to jest po prostu cud, którego jesteśmy twórcą, bo to państwo jesteście. Dzięki państwu możemy tutaj dzisiaj być i bardzo serdecznie wam za to dziękuję. – dodała wiceburmistrz Kamila Kaczorowska

Na placu za przedszkolem była loteria, dmuchane zamki, pyszności z grilla i przedszkolnej kuchni, stoisko z watą cukrową.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

To okno się zamknie za 25 sekundy

Skip to content