27.4 C
Pionki
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Ryszard Rynkowski w Kozienicach. Artysta zaśpiewał znane przeboje

Popularne

spot_img

Dzień Kobiet to święto, które w gminie Kozienice obchodzone jest w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach. W tym roku, specjalnie dla pań, trzykrotnie zaśpiewał Ryszard Rynkowski.

Z okazji Dnia Kobiet w Kozienicach wystąpił artysta, piosenkarz, kompozytor, Ryszard Rynkowski. Wydarzenie odbyło się w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Piosenkarz zaśpiewał znane wszystkich przeboje, które zaprezentowane podczas trzech czwartkowych koncertów.

– Witam wszystkich, ale panie przede wszystkich. Nasze spotkania w Kozienickim Domu Kultury z okazji 8 marca odbywają się już od kilku lat. Jest to doskonała okazja, aby panie z terenu miasta i gminy Kozienice mogły się spotkać w Centrum Kulturalno Artystycznym, aby wspólnie świętować w wyjątkowym towarzystwie, bo artystów polskich i tak będzie oczywiście w dniu dzisiejszym. Już za chwilę, na tej scenie wystąpi wyjątkowy i niepowtarzalny Ryszard Rynkowski. – Wszystkich gości powitała dyrektor CKA, Elwira Kozłowska.

Do zapowiedzi przyłączył się również burmistrz Kozienic, Piotr Kozłowski, który życzył wszystkim paniom wszelkiej pomyślności.

– Witam wszystkie panie, cieszę się, że zaszczyciłyście nas swoją obecnością. Że chciałyście uczestniczyć w koncercie, który jest organizowany z okazji waszego święta. Co prawda Dzień kobiet był wczoraj, ale myślę, że nikt nam nie zabroni, aby wspólnie radośnie poświętować dzień dłużej. Dlatego z tej okazji wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia. Wszelkiej pomyślności, aby się spełniły wszystkie wasze marzenia, byście zrealizowały wszystkie swoje plany.

W wydarzeniu wzięło udział liczne grono mieszkanek gminy, ale nie zabrakło też i reprezentantów płci przeciwnej. Podczas uroczystości burmistrz Kozienic, Piotr Kozłowski rozlosował dziesięć bonów, które zostały przekazane przez Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Chwilę później na scenie pojawił się długo wyczekiwany artysta, Ryszard Rynkowski, który zaśpiewał największe swoje przeboje.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content