23 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Prawdziwy komediowy pt. „Weekend z R.” w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

„Weekend z R.” to tytuł przebojowej komedii, którą mogli zobaczyć mieszkańcy Kozienic i okolic w czwartek, 2 marca, w Kozienickim Domu Kultury. Spektakl obył się w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego o godz. 19.00.

Weekend z R. „A Surfeit of Lovers”

To mistrzowska farsa Robina Hawdona, pełna znakomitych kreacji. Widzowie przenoszą się do Londynu lat 20. ubiegłego stulecia, gdzie poznają Clarice i Rogera. To małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarice, która miała zaplanowany ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa.

Teraz Clarice musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.

„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content