9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

[ZDJĘCIA] Poznaliśmy najpiękniejsze zdjęcia Pionek. Rozstrzygnięto konkurs „Moje Miasto w Obiektywie 3”

Popularne

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach rozstrzygnął trzecią część konkursu fotograficznego online „MOJE MIASTO W OBIEKTYWIE”. Poznaliśmy najlepsze zdjęcia, zobaczcie sami!

– Konkurs miał na celu promocję miasta Pionki, jak również zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania czasu wolnego. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania oraz wzbudzania emocji u odbiorców. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji do fotografii – informują organizatorzy konkursu z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

Decyzja o wyborze najlepszych fotografii nie należała do najłatwiejszych, przez co jury miało nie lada wyzwanie. Jury w swoich ocenach poza zgodnością z tematyką konkursu, jakością i estetyką prac, wzięło również pod uwagę indywidualność spojrzenia artystycznego w zakresie tematu i koncepcji wykonania fotografii.

Jury w składzie:

  • Justyna Gniaździńska – Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach
  • Tomasz Wróblewski – Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach
  • Piotr Pachocki – Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach

postanowiło przyznać następujące nagrody:

  • I miejsce – Maciej Wojciechowski
  • II miejsce – Malwina Obarska
  • Wyróżnienie – Olaf Ozga

– Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach – mówią organizatorzy. 

I miejsce – Maciej Wojciechowski
II miejsce – Malwina Obarska
Wyróżnienie – Olaf Ozga

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content