6.5 C
Pionki
środa, 24 kwietnia, 2024

[ZDJĘCIA] Natalka Drela z KS Patex Pionki oraz Inez Rzeźnik z I miejscem w deblu na Mistrzostwach Województwa

Popularne

Fantastyczny występ zanotowały ostatnio zawodniczki klubów KS Patex Pionki i AG Tenis Chorzowska.

Miało to miejsce na Mistrzostwach Województwa Skrzatów U12 w Radomiu. W grze pojedynczej, reprezentantka Patexu Pionki Natalka Drela zajęła 2 miejsce, a Inez Rzeźnik zajęła 3 miejsce.

Razem jednak, dziewczyny stanowiły dużą siłę. – W grze podwójnej nasze dziewczyny stanęły na najwyższym stopniu podium. Gratulacje dla zawodniczek i trenerów! – mówi prezes KS Patex Pionki Sylwester Drela.

Turniej odbywał się od 5 do 7 marca. Dyrektorem zawodów był Norbert Sobol, a funkcję sędziego naczelnego pełniła Wioletta Nowak. Organizatorem Mistrzostw Województw było Stowarzyszenie AG Tenis Chorzowska w Radomiu.