18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Młode siatkarki z Pionek z drugim miejscem na turnieju „Mikołaj z Eneą”

Popularne

spot_img

W sobotę, 4 grudnia w sali sportowej PSP 1 w Kozienicach został  rozegrany turniej piłki siatkowej dziewcząt  „Mikołaj z ENEĄ” zorganizowany przez UKS „JEDYNKA”. Wydarzenie wsparła Enea Wytwarzanie.

W turnieju udział wzięły kluby: KKS Kozienice, UKS Beta Pionki oraz organizator UKS Jedynka. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym dwa sety do 25 punktów. Zwycięzcą turnieju został KKS Kozienice, UKS Beta Pionki zajęła drugie miejsce, a trzecie organizator UKS Jedynka Kozienice. W turnieju grały zawodniczki z roczników 2007-2008. W zespole UKS Jedynka grały także zawodniczki z rocznika 2010.

– Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Z okazji, że był to Turniej Mikołajkowy wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki w postaci czekoladowego Mikołaja – mówi prezes UKS Jedynka Kozienice Jerzy Sampoliński.

Jak podkreślał prezes i trener Jerzy Sampoliński sport i piłka siatkowa jest idealnym sposobem na odciągnięcie młodych zawodniczek od różnych ubocznych zjawisk społecznych, które są teraz rozpowszechnione. Według trenera liczyło się także poprawienie umiejętności sportowych.

UKS Jedynka i Enea Wytwarzanie już drugi raz w tym roku połączyli siły, aby promować siatkówkę w Kozienicach.

KKS – Beta 2:0 (25:12, 25:17)
Jedynka – KKS 1:1 (23:25, 25:19)
Jedynka –  Beta 0:2

Klasyfikacja końcowa:

  1. KKS Kozienice
  2. UKS Beta Pionki
  3. UKS Jedynka Kozienice

UKS Beta Pionki
Najlepsza drużyna turnieju – KKS Kozienice

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content