31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Kozienicki Dom Kultury zaczyna świąteczną przerwę. Zajęcia stałe wrócą w styczniu

Popularne

spot_img

W niedzielę, 19 grudnia, rozpoczyna się przerwa świąteczno-noworoczna na Akademii Szerokich Horyzontów oraz Uniwersytecie Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury. Zajęcia stałe wrócą 10 stycznia. Oczywiście w tym czasie będzie można korzystać z pozostałej oferty jednostki.

Zajęcia stałe w Kozienickim Domu Kultury związane są mocno z kalendarzem szkolnym. Ich harmonogram uwzględnia ferie, wakacje i właśnie przerwę świąteczną czy też świąteczno-noworoczną.

– W ciągu najbliższych trzech tygodni nie będzie zajęć w ramach Akademii Szerokich Horyzontów oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury. Taka organizacja roku wynika z naszej wieloletniej praktyki. Już w okresie przedświątecznym zawsze odnotowujemy niższą frekwencję, dlatego przerwa to tak naprawdę dostosowanie oferty do potrzeb naszych mieszkańców – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Zajęcia stałe ruszą ponownie 10 stycznia i potrwają do ferii. Te w województwie mazowieckim zaplanowano na okres od 31 stycznia do 13 lutego.

– Już mogę zdradzić, że powoli przygotowujemy ofertę feryjną w ramach akcji „Zima w mieście – ferie 2022 z KDK”, a także ofertę zajęć stałych na drugi semestr, dlatego też ogłosiliśmy nabór uzupełniający w przypadku Akademii Szerokich Horyzontów oraz nabór na instruktorów zajęć fakultatywnych Uniwersytetu Trzeciego Wieku – zaznacza Elwira Kozłowska.

W okresie przerwy świąteczno-noworocznej będzie można korzystać z pozostałej oferty Kozienickiego Domu Kultury. Trwają m.in. zapisy na wyjazd z cyklu „Teatralne podróże” czy sprzedaż biletów na występy Kabaretu Ani Mru-Mru.

Cały czas gramy też seanse w Kinie KDK. 17 grudnia czekają nas dwie ogólnopolskie premiery: „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz „Misiek: Ekipa na wakacjach”. W trakcie przerwy świąteczno-noworocznej również kino będzie miało krótki przestój (od 31 grudnia do 6 stycznia). Ten wynika jednak z przyczyn technicznych i „powrotu” Kina KDK do bezpośredniego zarządzania przez dom kultury. Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Przypominamy, że aktualne informacje na temat działalności Kozienickiego Domu Kultury można znaleźć na stronie www.dkkozienice.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content