17.5 C
Pionki
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Kabaret Ani Mru-Mru wystąpił w Kozienicach. Salwy śmiechu i pełna sala

Popularne

spot_img

W czwartek, 13 stycznia Kabaret Ani Mru-Mru zawitał do Kozienic. Popularni artyści dwukrotnie wystąpią w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Pierwsza tura rozpoczęła się o godzinie 17.30, a następna już o 20.

Ani Mru-Mru to kabaret, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Artyści od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i tworzą przezabawne skecze o najróżniejszej tematyce. Bawią, zaskakują, skłaniają do refleksji.

Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Waldemar Wilkołek do Kozienic zawitali ze swoim najnowszym programem zatytułowanym „Cirque de volaille”. W nowym programie artyści prezentują różnorodne skecze. Widzowie zajrzeli między innymi na budowę stadionu oraz usłyszeli wyjątkowe wykonanie utworu folkowego czy rockową opowieść o życiu kabareciarza. To była doskonała zabawa.

Ani Mru Mru to trójka aktorów, choć większość kojarzy tylko dwóch panów Wójcik (lecz nie braci): Marcina i Michała. Podczas spektaklu w Kozienickim Domu Kultury na scenie wielokrotnie pojawiał się także trzeci z aktorów – Waldemar Wilkołek, którego gra świetnie uzupełniała pracę kolegów.

Marcin Wójcik jest autorem większości ze skeczy i ewidentnym szefem kabaretu. Gra tego przystojnego, poważnego, najmądrzejszego, który zawsze ma rację. Drugi z Wójcików (niebraci), ten chudszy, Michał Wójcik, to maskotka zespołu. Nieco przygłupi, durnowaty, ale za to wzruszający i (jak mówią pozostali członkowie kabaretu) wywołujący w kobietach uczucia macierzyńskie. Wreszcie trzeci, Waldemar Wilkołek, gburowaty grubasek, z którego koledzy nabijają się, że, niczym Alcest z serii o Mikołajku, nic nie robi tylko wiecznie coś wcina.

Kabaret wystąpił 13 stycznia, o godz. 17.30 i 20, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Organizatorem występów kabaretu w Kozienicach była Agencja Artystyczna Kereza. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka był współorganizatorem tego wydarzenia.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content