15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

[ZDJĘCIA] Dobiegła końca świąteczna zbiórka darów dla zwierzaków ze schronisk w Pionkach i Iłży

Popularne

spot_img

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Radomiu i uczniowie szkół powiatowych: Liceum Ogólnokształcącego w Pionkach, Centrum  Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach, Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach oraz Liceum Ogólnokształcącego w Iłży od kilkunastu dni zbierali najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt.

Wśród darów znalazły się między innymi: karma sucha i mokra dla psów, legowiska, koce, ręczniki smycze, miski czy obroże, a nawet ubrania.

W czwartek wraz ze starostą radomskim Waldemarem Trelką zebrane dary, pracownicy Starostwa Powiatowego w Radomiu dostarczyli do Przytuliska Eko Pionki, gdzie mieszka 16 piesków. Pani Grażyna Sułek, która na co dzień opiekuje się zwierzętami wkłada w to nie tylko mnóstwo pracy, ale także całe swoje serce.

Drugą obdarowaną placówką było Przytulisko Azyl Iłżeckiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tu również psy otrzymują wspaniałą opiekę. Po przytulisku przybyłą delegację oprowadziła Barbara Przydatek, która za przekazane dary podziękowała wicestaroście Krzysztofowi Kozerze. 

To pierwsza, ale nie ostatnia taka akcja zorganizowana przez Powiat Radomski. – Jest jeszcze kilka miejsc, w których zwierzęta czekają na pomoc, do nich zamierzamy przekazać dary z kolejnych zbiórek – informuje Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content