7,4 C
Pionki
sobota, 1 kwietnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA/AUDIO] Policjanci i Enea Wytwarzanie z mikołajkową wizytą w WTZ w Przewozie

Popularne

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach wraz z Eneą Wytwarzanie pojawili się w piątek, 3 grudnia w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Była to mikołajkowa wizyta, bogata w walory edukacyjne.

Ilona Tarczyńska oraz Adam Krawczak z Komendy Powiatowej Policji z Kozienic omówili z podpiecznymi WTZ zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Policjanci przypomnieli między innymi o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz chodzenia właściwą stroną drogi. Funkcjonariusze zwrócili też uwagę na konieczność korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej mieli też okazję do poznania zasad prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Policjanci zwracali też uwagę na to, jak ważne są elementy odblaskowe noszone w widocznym miejscu po zmroku oraz jak powinno się bezpiecznie podróżować samochodem jako pasażer.

Jaki był cel tego spotkania? O tym opowiedziała nam Justyna Tkaczyk-Kurek z Enei Wytwarzanie:

O najważniejszych zasadach bezpieczeństwa jakie powinny nam przyświecać o tej porze roku opowiadała aspirant Ilona Tarczyńska:

Po niezwykle ciekawych, bogatych w walory edukacyjne prelekcjach przyszła pora na słodkości, które podopiecznym WTZ w Przewozie przekazał partner cyklu takich spotkań – Enea Wytwarzanie. Podopieczni placówki w ramach podziękowań przekazali prelegentom oraz przedstawicielom Enei własnoręcznie wykonane ozdoby i słodkości.

 

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content