11.2 C
Pionki
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Zawodnicy Tang Soo Do Pionki najlepsi w Wołominie

Popularne

W sobotę 15 kwietnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji Huragan Wołomin odbył się turniej Open Tang Soo Do Tournament All Tang Soo Do Organization. W zawodach wzięło udział blisko 170 zawodników z 7 klubów z całej Polski oraz jedna ekipa z Grecji.

Zmagania odbywały się pod patronatem honorowym Burmistrza miasta Wołomin Elżbiety Radwan oraz Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do. Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach dostosowanych do wieku adeptów takich jak formy tradycyjne, formy z bronią, techniki szybkościowe i specjalne oraz w walkach: soft stick, semi contact i light contact.

Świetnie spisała się ponad czterdziestoosobowa reprezentacja Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki zdobywając wiele medali we wszystkich rozgrywanych konkurencjach, niekiedy obsadzając wszystkie stopnie podium. To był naprawdę świetny występ, będący godnym ukoronowaniem wielomiesięcznej pracy treningowej.

Prawdziwą wisienką na torcie okazał się fakt, że wszystkie cztery tytuły najlepszych zawodników turnieju z poszczególnych grup wiekowych przypadły adeptom z pionkowskiego klubu.

Tytuły najlepszych zawodników wywalczyli:
Amelia Wojda – kategoria dzieci,
Hanna Fila – kategoria młodzików,
Jan Wojda – kategoria kadetów,
Krzysztof Monkosa – kategoria junior-senior.

 

Czytaj więcej

1 KOMENTARZ

  1. Dzień dobry wszystkim. Czy ja dobrze widzę, że lokalny klub podtrzymuje tradycję karate Tsunami w którym trenowałam wiele lat ? Widzę z tyłu na plakacie na plakacie powracającą falę czyli identyczną jak w naszym klubie http://karate-tsunami.pl/okite/ . Super. Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego to nazywa się teraz Tang Soodo . Znak tej organizacji jest zdaje się zarezerwowany i wykupiony? ps. nie wiem czy nie wkradł się błąd w artykuł bo tym wydarzeniu jak doczytałam wziął udział klub z Pionek, Wołomina, Lublina i chyba kilka osób z Grecji ale więc to raczej nie cała Polska?

    0
    0

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content