-5,5 C
Pionki
poniedziałek, 6 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Zaproszenie na konsultacje społeczne

Popularne

Burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk wraz z Lokalną Grupą Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” serdecznie zaprasza mieszkańców Pionek na spotkanie, które odbędzie się 5 września o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Radomskiej 1.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” przystąpiła niedawno do prac nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju- dokumentu strategicznego, który określi kierunki działań LGD na najbliższe lata jej funkcjonowania. Stowarzyszenie istnieje już ponad
15 lat i korzystało ze środków unijnych w każdej z dotychczasowych perspektyw finansowych.

Jednym z podstawowych elementów przygotowania LSR jest przeprowadzenie spotkań/konsultacji z mieszkańcami w gminach objętych strategią (Ciepielów, Gózd, Jastrzębia, Jedlnia- Letnisko, Kazanów, Pionki, Miasto Pionki, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń),  poświęcone w szczególności analizie potrzeb rozwojowych i potencjału danego obszaru, a także celów LSR, w tym wymiernych celów końcowych polegających na osiągnięciu określonych rezultatów, oraz planowanych działań.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, którym nie jest obojętne, jak wyglądać będzie wykorzystanie środków UE w nadchodzących latach. Wspólnymi siłami, z udziałem mieszkańców, lokalnych liderów, przedsiębiorców, samorządów pomyślmy nad zaspokojeniem najpilniejszych potrzeb z wykorzystaniem budżetu wspólnotowego poprzez realizację konkretnych działań i projektów.

Zapraszamy! Już dziś zdecyduj, co chcesz robić jutro!

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content