9.5 C
Pionki
wtorek, 16 kwietnia, 2024

[ZAPROSZENIE] „A mi to Rybka!”. W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy przezabawną komedię

Popularne

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników teatru. W czwartek, 25 maja, o godz. 19.00, w Kozienickim Domu Kultury wystawiony zostanie spektakl komediowy „A mi to Rybka!”. Na scenie sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego zobaczymy aktorów z Teatru Capitol. Bilety już w sprzedaży.

– „A mi to Rybka!” to przezabawna komedia w reżyserii Marcina Sławińskiego. Widzowie poznają historię małżeństwa z wieloletnim stażem, które dopada rutyna codziennego życia. W poszukiwaniu zmian, małżonkowie postanawiają kupić rybkę. To moment przełomowy w ich życiu, bo zwierzę staje się powiernikiem wielu tajemnic. Widzowie przekonają się o tym, które z nich wyjdą na jaw – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Na szczególną uwagę zasługuje obsada przedstawienia. W rolę Christine wcielają się Joanna Koroniewska i Daria Widawska, a Jaquesa – Łukasz Nowicki i Andrzej Deskur. Dounię grają Olga Nowicka i Michalina Sosna, a Jean-Pierre’a – Paweł Koślik oraz Wojciech Solarz.

– Przysłowiową wisienką na torcie jest tytułowa rybka, której głosu użycza Cezary Pazura. Doskonale znamy go m.in. z wielu świetnych ról dubbingowych. Warto osobiście przekonać się jak wypada w tej nietypowej roli. Spektakl zagramy 25 maja, czyli na dzień przed Dniem Matki. Podsuwamy zatem naszym mieszkańcom fajny pomysł na prezent z tej okazji – dodaje Elwira Kozłowska.

Kup bilety

Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 25 maja, o godz. 19.00. Bilety już w sprzedaży. Te są dostępne w cenie 109 zł w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w serwisach internetowych: biletyna.pl, kupbilecik.pl oraz ewejsciowki.pl.

Dodatkowe informacje i rezerwacje grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 733 777 840. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Capitol.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content