18.1 C
Pionki
piątek, 14 czerwca, 2024
spot_img

ZAPOWIEDŹ. „Pionki Dzieciom” zaprasza na Turniej Charytatywny „Puchar Halloween o Dużą Dynię”

Popularne

spot_img

W najbliższą sobotę 29 października zapraszamy na teren boiska Orlik przy ul. Leśnej w Pionkach, gdzie odbędzie się Turniej Charytatywny Puchar Halloween o Dużą Dynię.

W sobotę od godz. 15:00  zapraszamy na sportowe wydarzenie połączone z wieloma atrakcjami. Wszystko po to, by pomóc chorym dzieciom: Antosi, Sewisiowi, Mikołajowi, trójce dzieci zmagających się z zespołem Downa oraz Emilce cierpiącej na Zespół Draveta. Podobnie jak rok temu, ekipa „Pionki Dzieciom” podjęła inicjatywę organizacji charytatywnego turnieju piłki nożnej o puchar halloween o dużą dynię, który zostanie rozegrany na  boisku Orlik przy ul. Leśnej w Pionkach.

– Zapraszam na Turniej Charytatywny Halloween o Dużą Dynię, który odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Pionki, Pana Roberta Kowalczyka. Tym razem gramy dla Antosi, Sewisia, Mikołaja trójki dzieci zmagających się z zespołem Downa oraz dla Emilki cierpiącej na Zespół Draveta. Współorganizatorem Turnieju jest POSiR. –   zaprasza przedstawiciel drużyny Pionki Dzieciom, Justyna Boguta – Liczymy, że nasza lokalna społeczność po raz kolejny stanie na wysokości zadania i wspomoże zbiórkę dla dzieci, bo tak na prawdę dzięki dobrym sercom możemy pomóc chorym dzieciom.

Podczas turnieju będzie można skosztować specjalnie przygotowanej zupy dyniowej oraz pysznych ciast. W przerwie rozgrywek z nowym układem tanecznym zaprezentuje się znana szerszej publiczności ekipa „Roztańczonych”.

Sobotnią akcję wspierają: WTZ Pionki, PWKC Pionki, Miejska Komisja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych, MOK Pionki, stwowarzyszenie Motocyklowe Pionki.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content