4,9 C
Pionki
poniedziałek, 27 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Zaginął 24-letni Kacper z Radomia. Ślad urwał się w Pionkach, policja prosi o pomoc

Popularne

Policjanci z Komisariatu Policji III w Radomiu poszukują zaginionego Kacpra Czarnieckiego, który wyszedł z domu 28 maja i nie wrócił do chwili obecnej.

Kacper ubrany był w czarną koszulkę, spodnie dżinsowe koloru ciemnego, buty sportowe. Ma 175 cm wzrostu, 24 lata, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy niebieskie. Jest szczupły. Widziano go ostatnio przy rondzie na „Załamanku”.

– Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu 28 maja około godziny 12, w okolicach kompleksu leśnego przy rondzie w pobliżu miejscowości Pionki. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej proszę kierować do dyżurnego Komisariatu Policji III w Radomiu, tel. 47 701 39 40 – informuje st. sierż Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Poszukiwania

Dyżurująca Służba Leśna Nadleśnictwa Kozienice, policjanci z Pionek i Radomia, druhowie z OSP Pionki, strażacy z JRG nr 4 Pionki, a także druhowie z OSP Jaroszki, Jedlnia oraz Ruda Mała przeczesali we wtorek 31 maja, teren Puszczy Kozienickiej w celu odnalezienia śladów pozostawionych przez osobę poszukiwaną, bądź samej osoby. Wykorzystano do tego drona oraz psa tropiącego. Niestety, poszukiwania nie odniosły skutku.

Fot. OSP KSRG Pionki

Czytaj więcej

- Reklama -
spot_img

Ostatnio dodane

Skip to content