10,6 C
Pionki
czwartek, 5 października, 2023

Zabawa świąteczna w 4English

Popularne

Okres przedświąteczny wiąże się z masą stresu i małą ilością wolnego czasu zwłaszcza dla uczniów, toteż nauczyciel 4English mgr Marcin Rębiś co roku postanawia umilić swoim podopiecznym ten okres i organizuje zabawę.

W dniach 1-22.12.2021 r. odbędzie się zabawa świąteczna. Polega ona na przebraniu się za jedną z postaci kojarzącą się z okresem świąt na przykład bałwan, św. Mikołaj, aniołek, prezent czy choinka. Zabawa jest oczywiście dla chętnych ,ale naprawdę warto wziąć udział ,gdyż za 3 przebrania jest obligacja oraz nagroda za najlepsze przebranie.

– Staram się urozmaicać moim uczniom okres przed świętami Bożego Narodzenia i zapewnić ogromną frajdę. Poprzez tego typu zabawy oraz  zajęcia młodzież i dzieci pobudzają kreatywność ,a warto pamiętać ,że dzięki niej jesteśmy elastyczni oraz nabywamy umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach. Mamy także większy dystans do siebie i otoczenia. Dlatego warto pobudzać i rozwijać kreatywność ,zwłaszcza w młodych umysłach.- dodał na koniec Marcin Rębiś.

 

mat./sp/4E/

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

To okno się zamknie za 25 sekundy

Skip to content