15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

Wspólnie pomagamy Ukrainie!

Popularne

spot_img

Wszyscy wiemy, że tuż za naszą granicą dzieją się obecnie rzeczy niewyobrażalne, dlatego staramy się pomagać naszym Sąsiadom dotkniętym wojną na ile możemy i na ile potrafimy.

Jako społeczność English College zaangażowaliśmy się w zbiórkę artykułów medycznych pierwszej potrzeby, które trafiły już do potrzebujących w Ukrainie. 

Dzięki życzliwości i hojności naszych Uczniów, Rodziców oraz Pracowników Szkoły udało nam się zebrać kilka kartonów bardzo cennych medykamentów,  które dostarczyliśmy  Paniom Ewie i Dorocie – naszym dzielnym Ratowniczkom Medycznym z Komorowa pod Warszawą.

Obie Panie na własną rękę  jeżdżą regularnie w głąb Ukrainy, tak daleko jak tylko to możliwe i zaopatrują ludność cywilną oraz służby w niezbędne artykuły medyczne, ratując w ten sposób zdrowie i życie lokalnej ludności

Ponieważ potrzeby nadal są ogromne, postanowiliśmy kontynuować zbiórkę medykamentów we wszystkich ośrodkach English College.  Szczegóły zbiórki oraz  lista potrzebnych środków medycznych dostępna jest na naszej stronie internetowej https://www.englishcollege.pl/aktualnosci,243.html

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Dyrekcja English College

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content