22.3 C
Pionki
czwartek, 18 lipca, 2024
spot_img

Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła w Pionkach zbliża się wielkimi krokami. Trwają zapisy!

Popularne

spot_img

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza 3 kwietnia na Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła. Zapisy przyjmowane będą do 28 marca. 

– Zapraszamy Rękodzielników z Pionek i okolic do zgłaszania swojego uczestnictwa w Wielkanocnym Kiermaszu Rękodzieła. Jest to doskonała okazja do pokazania swoich prac szerszemu gronu odbiorców oraz spotkania osób, które mają podobne zainteresowania. Zapraszamy serdecznie każdego, kto w domowym zaciszu zajmuje się rękodzielnictwem, jest twórcą: palm wielkanocnych, pisanek, ozdób, stroików, serwetek, koszyczków i innych ozdób – mówi Marta Maciejczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 28 marca (pod nr tel. 603 943 388 , marta.maciejczyk@mok.pionki.pl lub zgłoszenia osobiste w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, ul. Zakładowa 5). Z powodu ograniczonej liczby miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Tym samym organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem kiermaszu dostępnym na stronie www.mok.pionki.pl (jego akceptacja jest warunkiem uczestnictwa).

Wystawcy już 3 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Zakładowej 5 zaprezentują swoje wielkanocne rękodzieła.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content