21.7 C
Pionki
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img

[WIDEO] Dwa pożary i kradzież pieniędzy z kasetki myjni. Co się dzieje w Pionkach?

Popularne

spot_img

W ostatnich dniach na terenie miasta Pionki doszło do dwóch pożarów hal magazynowych oraz włamania do myjni samochodowej. Przyczyny tych zdarzeń są obecnie ustalane przez odpowiednie służby.

Pierwszy pożar wybuchł w piątek 24 maja tuż przed godziną 22:00. Ogień strawił halę magazynową jednej z firm zlokalizowanej na terenie byłych zakładów „Pronit”. Cztery dni później, 28 maja, doszło do kolejnego pożaru na terenie innej firmy znajdującej się również na terenie byłego Pronitu. Tym razem ogień objął palleciarkę oraz halę magazynową.

Fot. OSP KSRG Pionki
fot. OSP KSRG Pionki

Dodatkowo, 27 maja o godzinie 2:30 w nocy, miało miejsce włamanie do myjni samochodowej przy ulicy Augustowskiej. Trzej sprawcy włamali się do obiektu, niszcząc jedno ze stanowisk oraz rozmieniarkę w celu kradzieży pieniędzy z kasetki. Właściciele myjni poinformowali o zdarzeniu za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując nagrania z kamer przemysłowych.

„Drodzy klienci, w nocy 27.05.2024 do naszej myjni włamało się trzech Panów. Mocno postarali się, żeby zniszczyć jedno ze stanowisk oraz rozmieniarkę w celu przywłaszczenia pieniędzy, także w najbliższym czasie nie ma możliwości wymiany banknotów na 2 zł.” – poinformowali właściciele myjni.

Właściciele myjni proszą wszystkie osoby, które mogły zauważyć coś niepokojącego w nocy między 26 a 27 maja, około godziny 2:30 przy ulicy Augustowskiej, o kontakt z odpowiednimi służbami.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content