31.4 C
Pionki
piątek, 12 lipca, 2024
spot_img

W piątek oficjalne otwarcie krytego lodowiska w Pionkach. Zapowiadanych jest wiele atrakcji!

Popularne

spot_img

Na to czekali z niecierpliwością pasjonaci jazdy na łyżwach. W Pionkach przy ulicy Leśnej pod koniec stycznia zakończono prace przy budowie zadaszenia sztucznego lodowiska miejskiego “Biały Orlik”. Choć korzystać z obiektu można już od 29 stycznia to w najbliższy piątek czeka nas jego oficjalne otwarcie. Co najlepsze – z wieloma atrakcjami.

Na terenie lodowiska pojawiło się między innymi nowe oświetlenie oraz nagłośnienie. Przede wszystkim, według koncepcji założonych przez miasto, prawdopodobne będzie wydłużenie sezonu łyżwiarskiego w Pionkach o półtora miesiąca. Zadaszenie wyeliminuje między innymi słońce i deszcz, a więc wszelkie atmosferyczne zjawiska, które wpływają na to, że lodowisko szybciej zaczyna się topić. Miasto Pionki odmieniło całkowicie lodowisko przy wsparciu finansowym samorządu województwa mazowieckiego.

Uroczyste otwarcie!

Na oficjalne otwarcie lodowiska, które odbędzie się w piątek 11 lutego o godzinie 13 zapraszają burmistrz miasta Pionki Robert Kowalczyk oraz Pionkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W tym dniu w godzinach 12.30 – 14.00 obowiązywać będzie wstęp wolny, a na dzieci i młodzież czekać będzie wiele atrakcji i nagród (zabawy na lodzie i niespodzianka). W uroczystości oprócz władz miasta Pionki udział wezmą przedstawiciele samorządu województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej

3 KOMENTARZE

  1. Rewelacja.
    Dzieci mają ostatni dzień ferii zimowych, to wstęp na lodowisko gratis. Takie decyzje władz miasta to tylko w Pionkach!

    4
    0

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content