15.6 C
Pionki
sobota, 25 maja, 2024
spot_img

W Nowy Rok w operetkowym stylu. Ciekawy koncert w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

spot_img

„W rytmie walca” to tytuł Noworocznej Gali Operetkowo-Musicalowej, która odbędzie się w Kozienickim Domu Kultury. Koncert zaplanowano na czwartek, 20 stycznia, na godz. 17.30. Sprzedaż biletów rusza 9 stycznia.

– Po przerwie spowodowanej lockdownem, wracamy do idei koncertów noworocznych. Te w Centrum Kulturalno-Artystycznym odbywały się już kilkukrotnie i cieszyły się zainteresowaniem widzów. To wydarzenie, które sięga do pięknych tradycji zapoczątkowanych przez Filharmoników Wiedeńskich – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Dla kozienickiej publiczności wystąpią: Ksenia Tomkiewicz (sopran), Bartosz Gorzkowski (tenor), Kwartet smyczkowy ARCHI filharmoników krakowskich: Anna Hara-Pióro (I skrzypce), Bogusława Ziegelheim (II skrzypce), Błażej Michna (altówka), Agata Sanchez-Martos (wiolonczela), a także Emilia Bernacka (fortepian). W ich wykonaniu usłyszymy m.in. arie i duety z najpiękniejszych operetek czy szlagiery z najbardziej znanych musicali.

– Tego wieczoru szczególnie warto będzie być z nami. Zapowiada się wspaniały koncert, który będzie takim symbolicznym rozpoczęciem kolejnego roku pełnego kulturalnych emocji w Kozienickim Domu Kultury – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów

Koncert odbędzie się 20 stycznia, o godz. 17.30, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Sprzedaż biletów rusza 9 stycznia. Te dostępne będą w kasach KDK w cenie 40 zł. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Dodatkowo bilety można nabyć przez Internet za pośrednictwem strony www.biletyna.pl (tu jednak nie ma możliwości skorzystania ze zniżek).

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Szczegółowe informacje na www.dkkozienice.pl. Na galę zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content